Otázky a odpovědi

Už jste se někdy setkaly se zázrakem?

Já ano. Ať to byla svatozář, nebo svítící hábit. Nebo snad stůl. Vše to má tajemný charakter fungující na bázi posvěcování. Jak a kde začít? Vezmeme kousek papíru a každý den se na něj koukáme po dobu cca 10 minut. Vím, že se to ze začátku nedaří se tak dlouho soustředit. A nyní skusme přemýšlet jen tak nad písmenky a máme kázání (třeba). Po chvilce zjistíme že není těžké něco napsat. Protože oči (lampy těla) osvicovaly papír. Tak je nutné dodat myšlenku onomu papíru. Zní to trochu divně, ale zkusme se soustředit ze začátku na lehčí úkoly. Třeba text, potom můžeme s papírem a kávou dělat nějaké zázraky. Měl jsem takovou příhodu. Udělal jsem chybu nad čteným textem a chyba vyvolala hvězdy nad knihou. Trochu jsem se divil. Mohu jen říci aby jste se nedotýkaly těchto světélkujících věcí, protože je to svěcený prostor. Což na sebe váže utrpení Ježíše Krista. A tak ať s magií tvoříme, nebo bojujeme je třeba žít jako boží děti a utrpení nechat našim dědečkům. Jejichž fantazie je potřeba pro tvorbu práce a zábavy.

Fandíte žárovce?

Já moc ne. Proč? Protože souvislosti jako je sklo - chleba Kristův. Nebo světlo na kříži jsou velikými bubáky. Všude kde se svítí by mnělo být něco k snědku. Stejně jako je tomu v kostele, kde svítí alespoň věčné světlo. Teď si vzpomínám na pohádku princezna na hrášku a její nespavost. Ve svatostánku se ukrývá chléb pod způsobou eucharistie. Kdy farníci jsou světlem víry pro ostatní své bližní. Světlo jako je zdroj žárovky by se mělo někde projevit? To přece jak říká verš: "každá dokonalost má své meze". Ať tak či tak světlo žázovky je praktické. Ale kde se to projeví na zdraví člověka? Tutově to bude něco s antikoncepcí.

Co, nebo kdo je můj Bůh?

Můj Bůh je svítící svatý čtvereček. Jak ta věc, či skutečnost funguje? Jednoduše. Naposledy jsem jej vyděl v obci Havraň jako veliké světlo. Světlo a tma jsou každodenní zábavou ducha. V noci spíme a ve dne konáme své povinosti. Co je to svítící čtvereček? Je to subjekt, dám příklad: "Dostal jsem hlad" co se v těle děje? My říkáme mám hlad jdu se najíst. To je v pořádku. Bůh tedy se živý v našem těle jako pohyb stravování potravy. Nebo o Bohu mluvíme, potom je čtvereček zase tam kde se o něm mluví. Čtvereček, nebo jiný grafický subjekt nepodléhá skáze. Je to svěcení, které žije samo od sebe. Mám na mysli, ať je to cokoliv například soška v kostele. Nebo něco jiného. Vše co existuje je tvořeno vyžším řádem světla. Další příklad: "Čtvereček sedí na stěně a hraje si, pozoruje nebo číhá". Nebo kouká na bábovku na stole a přemýšlí na co to je? Rád by ochutnal, ale nemá tělo. Tak jak může ochutnat když nemá tělo. Čtvereček může také uškodit. A to tím způsobem, jako je špatné zacházení. Pozor na to! Ježíš říká čtverečku Duch svatý. Každý tomu říká jinak. Asi znáte telepatické mluvení, na této bázi existuje i vize. Popřípadě další programové vybavení člověka. Modlitba je posvěcující proces.

Adame, kde jsi?

V první kapitole bible (genesis) se Bůh ptá: "Adame kde jsi?". Tato otázka znamená v které části knihy teď (nyní) jsi? Víme že Bůh tuto otázku položil, aby zjistil kde je. Víme že bible je velká a silná kniha a že každý člověk je v bibli někde jinde. Tudíž určit polohu kde jsme byla otázka kontemplace modlitby, aby Bůh věděl: "tady Otče". Bible začíná popisem práce, potom první kapitola knihy jak Adam (první člověk) pracoval. A vůbec první kniha bible byla psána o práci. Nový zákon (tedy evangelium) má děj. Začíná sexem a končí zázraky. A posledním slovem je slovo Amen, které říkáme u svatého přijímání.

Čím svítíte?

Nejraději mám svíčky. Proč? Protože žárovka je ze skla. Je sice pravda, že způsobují dlouhověkost, ale vybírá si velkou daň. Je to jako s vírou, čím silnější lampa tím větší potom tma. Na rozdíl od svíček, které jsou nevhodné pro děti jsou svou konstrukcí lepší. Samozdřejmě je zde nebezpečí, ale svíčka není konstruovaná ze skla. Pak je možné svítit petrolejovou lampou. Ta je sice nejvěrnější protože svítí tukem a slovem. V překladu znamená že hubneme. Třeba louče? Louče i zahřeje, ale zase hoří ti klacek. LED diody? Tady je problém že teče jedním směrem. Je tudíž blbost otočit se na přechodu pro chodce a jít zpět. Já říkám: "vyšel nový den, tak jsem vstal". Snad mi mocný faraon odpustí. I když máme jen jednoho boha Hospodina. Hezký večer.

Co čekáte od Boha, který je láska?

Láska prochází žaludkem říká přísloví. To je sice pravda, ale kolik lidí má dnes hlad a neví si rady? My máme svatostánek, který je centrem veškerého dění v církvi. Věřící může ke svátosti eucharistie přijít i 2x denně. Pro kněze to není nic mimořádného. Slavení svátostí je předpoklad pro zdravý rozvoj víry. Víra v Ježíše Krista který je chlebem života, je vlastně náš chlebodárce. Jde sice o symbolický úkon, ale je to pokrm víry. Víra v Boha nám ukazuje cestu k poznání. Osobně nyní studuji to co bylo mezi Adamem a prvotní tmou. Bible to nazývá týden stvoření. V neděly ustal od práce a odpočinul. A právě první den, kdy Bůh tvořil svět byla tma. Tak jak nám to předkládá písmo svaté. Moje názory jsou zatím téze, ale myslím si že zde mimozemská civilizace konala pokusy a vrcholným dílem byl člověk. Potom Satan sestoupil z nebe (proto že nechtěl pracovat) v podobě Adama. A tak začaly dějiny. Podle mého názoru, je to tak že se všichni musíme zase obrátit k Bohu. Jinak se z této planety jen tak nedostaneme. Slunce má určité parametry. A nic není věčné jen Bůh. zkusme tézi o planetách. Přibližují se ke slunci. Jako kdyby jste házely dřevo do kamen. Podle nejnovějších tézí má naše planeta ještě životnost 1 miliardu let. Měsíc se od nás vzdaluje o 3,8 cm za rok. A náš vesmír je jako živý organismus.

Co je to svědomí v praxi?

Na hrubou látku hrubá záplata. Dá se říci, že je to rozhovor s lékařem. Jednoduše řečeno, je to neustálí rozhovor s Bohem na základě podnětů z okolí.